Monday, 4 November 2013

2. Canned beets are very inexpensive!

2. Canned beets are very inexpensive! Buy them sliced or whole and buying the store brand they will cost about 60 cents or less! Just put a few cans in the refrigerator and next time you are looking for a snack food they will be super cold and ready to eat, no dirty pots, no cooking. Just drain and enjoy with a fork!

No comments:

Post a Comment